volejte nám 00420602282999

zavřít (x)
search

Colombian Supremo Decaf – čerstvá bezkofeinová káva Arabika

3,00 €
Vč. DPH 1

Kolumbijská bezkofeinová káva Supremo je výběrem těch nejlepších zrn. Káva Supremo zaujme bohatým a plným tělem s lehkou a příjemnou kyselinkou s komplexním aroma s náznakem ořechů. Káva je zbavena kofeinu 100% přírodním procesem bez jakýchkoliv chemikálií.

mletí
hmotnost
Počet
Skladem na prodejně

Káva se pěstuje ve vysokých nadmořských výškách od severu k jihu země podél horských pásem Kolumbijských And. Přesto, že je Kolumbie především nechvalně známa, jako producent koky respektive heroinu, jejím hlavní zemědělským vývozním artiklem je káva. Kolumbie se řadí ke světově největším producentům a v tomto žebříčku zaujímá dokonce druhé místo. Přes velké množství kávy které se ze země vyveze, se Kolumbie úspěšně snaží zaměřovat na kvalitu. To, ale neznamená, že všechna káva z Kolumbie je kvalitní, velké množství méně kvalitní kávy končí v supermarketech a nekvalitních směsích.

Odstranění kofeinu je docílenou procesem zpracování s použitím tzv. SWISS WATER. Tento proces s použitím „Švýcarské vody“ je 100% nezávadný a nevyužívá žádné chemikálie. Zároveň zaručuje zachování výjimečné a specifické chuti při odstranění 99,9% kofeinu. Většina ostatních procesů používá k odstranění kofeinu chemická rozpouštědla jako dichlormethan nebo ethylacetát.

ESHOP_KL_373-0
70 ks

Parametry

Země původu
Kolumbie
Druh kávy
100% arabika
Úprava kávy
bezkofeinová káva
Chuť
hořká
Chuť detailní
Hořká - kořenitá
Aroma
květové
Doporučená příprava
český turek
Datum pražení
19.03.2021

Mohlo by vás také zajímat

chat Komentáře (0)