volejte nám 00420602282999

zavřít (x)
search

Home barista course - Kurz domácích připrav káv pro 1 osobu

60,57 €
Vč. DPH 1

Naučte se, jak si doma připravit kávu na různé způsoby. Osvojíte si přípravu v tradiční moka konvičce, italské alternativě pákovému kávovaru s témeř stoletou tradicí, vyzkoušíte si Aeropress, který se skvěle hodí i na cesty. V kurzu nebude chybět ani příprava známé filtrované kávy přes V60. Na závěr vám ukážeme i přípravu kávy přes vietnamský překapávač phin filtr.

Cena kurzu je pro 1 osobu.

Kurz je možné vést i v anglickém jazyce. The course can also be lead in English.

Počet
Skladem na prodejně

Jak si připravit kávu doma i na cestách

Rozšiřte si obzory o moka konvičku, V60, Aeropress, Cafflano nebo phin filtr a porovnejte rozdíl v chuti s klasickým šálkem espressa. Stejná káva bude chutnat vždy trošku jinak podle způsobu, jak si ji připravíte. Zkuste najít ten, co vám nejvíce vyhovuje. Kurz se skvěle hodí pro někoho, kdo je v kávovém světě poměrným nováčkem a chce se dozvědět, jak si připravit skvělou kávu doma i bez pákové kávovaru.

V kurzu se naučíte, jak si připravit kávu pomocí moka konvičky, která byla navržena jako alternativa pákovému kávovaru v roce 1933. Aeropress je skvělý na doma i na cesty, je praktický, lehký a jeho přípravu zvládne každý. Dnes již známou V60 připravují v každé kavárně, naučte se, jak si ji udělat i sami doma. Poslední součástí kurzu je i příprava phin filtru - vietnamského kovového překapávače, který se často podává s kondenzovaným mlékem.

Informace o kurzu

  • kurz trvá cca 100 minut
  • voucher platí pro 1 osobu
  • voucher je platný 1 rok od data zakoupení
  • termíny jsou po domluvě, nejčastěji probíhají v malé skupince

Pokud byste chtěli absolvovat kurz ve více lidech, napište nám e-mail a domluvíme se na možnosti individuální slevy.

Jak uplatnit dárkový kupón ?

Kurzy se konají na základě dohody nejčastěji mimo provozní dobu prodejny, ve všední dny po 19. hodině, v sobotu po 16. hodině, v neděli dle domluvy. Adresa naší prodejny je Rašínova 10 v centru Brna.
Termín kurzu si domluvíte na telefonním čísle 603411067 nebo přes e-mailovou adresu jfiala@kopiluwak.eu.
Kurzy se nejčastěji pořádají v menší skupince.

STORE_KL_2476
97 ks

Parametry

Druh kávy
100% arabika
Úprava kávy
čerstvě pražená káva
chat Komentáře (0)