volejte nám 00420602282999

zavřít (x)
search

Cesta po Jižní Americe - degustační set čerstvě pražených káv, 250 g

12,96 €
Vč. DPH

Degustační set obsahuje 5x50 g čerstvě pražené kávy.

Tip: Přikupte si k setu dárkové zabalení na míru.

Informace o degustačním setu v popisku níže.

mletí
Počet
Čerstvě upraženo

To nejlepší, co kávové velmoci vyprodukují. Nejoblíbenější kávy světa i naší prodejny. Set je ideální pro začínající milovníky kávy.

Degustační set obsahuje 5x50 g čerstvě pražené kávy:

Brasil Yellow Bourbon Rainha Farm

Několikanásobná finalistka kávové soutěže Cup of Excellence a vítězka z roku 2011. Ocenění, která si káva zaslouží, mluví za vše. Zkušenosti a znalosti, jenž vložil do pěstování a zpracování kávy farmář José Renato G. Dias, lze vychutnat v každém šálku.

Arabika odrůdy Yellow Bourbon má plné tělo s příjemnou sladkostí a pH. Její vyvážená jemná chuť karamelu, arašídů a kyselinka citronové trávy vás uchvátí.

Ecuador Galápogos Santa Cruz
Ecuador Galápagos Santa Cruz je jedinečná káva z exkluzivní lokality chráněné organizací UNESCO. Pěstuje se na ostrově Santa Cruz, kde díky příznivým mikroklimatickým podmínkám, vulkanické půdě a přírodnímu pěstování získává specifickou sladkou chuť a vůni.

Více než 130 let staré kávovníky plodí skvost, který po zpracování a dovozu k nám s láskou upražíme. V šálku pak naleznete jemnou chuť se smetanovými tóny čokolády doplněnými o jahodovou sladkost.

Colombia Excelso
Kolumbijská káva a její stabilní vysoká kvalita jsou ceněny především v USA, kam se exportuje téměř polovina zahraničního vývozu. Excelso je označení kvality třídění zrn a představuje pouze zrna požadované velikosti a kvality. A právě kvalitní zrna předurčují tuto kávu jako ideální pro vytváření lahodných směsí.

Káva Colombia Excelso nabízí příjemné, jemné tělo s citrusovými tóny a sladkou dochutí.

Brasil Cerrado
Brazílie je jedním z nejdominantnějších producentů kvalitní kávy na světě. Počátky pěstování kávy jsou zde zaznamenány už v 18. století a producentům se úspěšně daří dodnes.

Oblast Cerrado se nachází v samotném centru kávovníkových plantáží Brazílie. Jedná se o druhou nejpopulárnější brazilskou kávu, která však svou rozšířenější a známější příbuznou Santos předčí jemností v chuti. Brasil Cerrado vás oslní sladkou chutí s tóny čokolády, oříšků a smetanovým tělem. 

Peru BIO Fair Trade
Peruánské kávy jsou opravdu značně rozmanité, pěstuje se zde od severu po jih, včetně oblasti Machu Pichu. Drobní farmáři pěstují s láskou a péčí na svých menších plantážích a následně se káva zpracovává v družstvech.

Tato vytříbená káva z výjimečné země Inků je opravdu sametově jemná a zároveň aromatická. Nadchne vás čokoládovou chutí i sladkostí, kterou osvěží příjemná kyselinka citrusů.

Káva je navíc označena certifikací Fair Trade, která zaručuje určité sociální, ekonomické a ekologické standardy. Rovněž nese označení BIO, jelikož je pěstovaná a zpracovávaná podle zásad ekologického zemědělství.

ESHOP_KL_2143
91 ks

Parametry

Kontinent
Jižní Amerika
Země původu
kombinace více zemí
Region
kombinace více regionů
Druh kávy
100% arabika
Způsob zpracování
kombinace více způsobů zpracování
Úprava kávy
čerstvě pražená káva
Chuť
kombinace více chutí
Chuť detailní
kombinace více chutí
Aroma
kombinace více aromat
Doporučená příprava
espresso
moka konvička
Stupeň pražení
střední
Způsob balení
degustační set
Datum pražení
07.02.2022

Mohlo by vás také zajímat

chat Komentáře (0)