volejte nám 00420602282999

zavřít (x)
KeepCup Brew Breeze 0,34 l
search
  • KeepCup Brew Breeze 0,34 l

KeepCup Brew Breeze 0,34 l

18,61 €
Vč. DPH

Hrníček, který je nejen stylový, ale i ekologický, je vyroben pro všechny, kteří se zajímají o naši planetu.

Počet
U dodavatele

Kolekce Brew je spojením stylu skleněných KeepCupů a praktičnosti plastové řady.


Keepcupy si získaly srdce milionů lidí po celém světě díky filozofii společnosti, která se snaží snížit uhlíkovou stopu a odpad vyprodukovaný každodenní spotřebou jednorázových kelímků, a také díky svébytnému designu, který z nich dělá skvělý doplněk. 

Kelímek je vyroben z odolného tlustostěnného skla, které je odolnější vůči nárazům než jiná skla, nicméně stále hrozí možnost rozbití při neopatrném zacházení. Víčko je vyrobené z odolného plastu bez BPA / BPS. V kolekci Brew je kolem těla kelímku odolný silikonový pásek, díky kterému bude se kelímek bude lépe držet,

Kelímek slouží k přenosu nápojů, nejedná se o termosku - kelímek proto neudrží nápoj teplý, ani nezaručuje neprotékání přes víčko. Kelímek s nápojem nedoporučujeme přenášet v tašce, víčko není plně těsnící a mohlo by dojít k vylití nápoje. Pokud máte správně nasazené víčko, při chůzi vám nápoj vytékat nebude. 

Jak zaručit delší životnost mému kelímku?

  • Můžete hrníček umývat v myčce - hrníček je možné umývat v myčce nádobí ve vrchním šuplíku. Po skončení cyklu v myčce doporučujeme nechat hrníček uschnout a vysušit.
  • Udržujte víčko čisté - vždy po použí víčko dobře umyjte, předejdete tak vzniku bakterí. Víčko můžete umývat i v myčce, ale nesmí být vystaveno teplotám vyšším než je 90 stupňů Celsia.
  • Nemějte nasazené víčko v mikrovlnné troubě - pokud si budete chtít nápoj přihrát, je možné spodní část poháru ohřát v mikrovlnné troubě do maximální teploty 90 stupňů Celsia, ale víčko do mikrovlnné trouby nevkládejte. Mohlo by dojít k jeho poškození.
KeepCup
ESHOP_KL_3820

Parametry

KeepCup velikost
Medium 340ml
KeepCup kolekce
KeepCup Brew
chat Komentáře (0)