volejte nám 00420602282999

zavřít (x)
KeepCup Longplay Blend 0,34 l
search
  • KeepCup Longplay Blend 0,34 l

KeepCup Longplay Blend 0,34 l

27,60 €
Vč. DPH

Hrníček, který je nejen stylový, ale i ekologický, je vyroben pro všechny, kteří se zajímají o naši planetu.

Počet
U dodavatele

Kolekce Longplay je vylepšená verze řady Brew - odolný plast kolem skleněného těla zajistí vyšší odolnost a zároveň větší izolaci.

Keepcupy si získaly srdce milionů lidí po celém světě díky filozofii společnosti, která se snaží snížit uhlíkovou stopu a odpad vyprodukovaný každodenní spotřebou jednorázových kelímků, a také díky svébytnému designu, který z nich dělá skvělý doplněk. 

Kelímek je vyroben z odolného tlustostěnného skla a vysoke kvalitního plastu, což vytvoří dvoustěnný efekt, díky kterému je Longplay více odolný, a zároveň dokáže udržet nápoj delší dobu teplý. Víčko je vyrobené z odolného plastu bez BPA / BPS. V kolekci Longplay je silikonový pásek širší a má speciální zahnutí, díky kterému drží skleněnou a plastavou část pohromadě.

Kelímek slouží k přenosu nápojů, nejedná se o termosku - kelímek proto neudrží nápoj dlouho teplý, ani nezaručuje neprotékání přes víčko. Kelímek s nápojem nedoporučujeme přenášet v tašce, víčko není plně těsnící a mohlo by dojít k vylití nápoje. Pokud máte správně nasazené víčko, při chůzi vám nápoj vytékat nebude. 

Jak zaručit delší životnost mému kelímku?

  • Můžete hrníček umývat v myčce - hrníček je možné umývat v myčce nádobí ve vrchním šuplíku. Po skončení cyklu v myčce doporučujeme nechat hrníček uschnout a vysušit. Nicméně pro delší životnost doporučujeme ruční mytí. Při mytí v myčce se plast může poškrábat a zabarvit.
  • Udržujte víčko čisté - vždy po použí víčko dobře umyjte, předejdete tak vzniku bakterí. Víčko můžete umývat i v myčce, ale nesmí být vystaveno teplotám vyšším než je 90 stupňů Celsia.
  • Nemějte nasazené víčko v mikrovlnné troubě - pokud si budete chtít nápoj přihrát, je možné spodní část poháru ohřát v mikrovlnné troubě do maximální teploty 90 stupňů Celsia, ale víčko do mikrovlnné trouby nevkládejte. Mohlo by dojít k jeho poškození.
  • Jednou týdně KeepCup důkladně umyjte - každý den kelímek opláchněte vodou, přičemž není třeba části od sebe oddělovat. Jednou týdně kelímek umyjte důkladně, kdy obě části od sebe oddělte a nechte po umytí dobře uschnout.
KeepCup
ESHOP_KL_4755

Parametry

KeepCup velikost
Medium 340ml
KeepCup kolekce
KeepCup LongPlay
chat Komentáře (0)