volejte nám 00420602282999

zavřít (x)
KeepCup - Alder, THERMAL, 0,454 l
search
  • KeepCup - Alder, THERMAL, 0,454 l
  • KeepCup - Alder, THERMAL, 0,454 l

KeepCup - Alder, THERMAL, 0,454 l

32,07 €
Vč. DPH

Stylový a ekologický - jedny z nejdůležitějších slov současnosti. Zařaďte je i do svého slovníku spojeného s kávou či čajem.

Počet
U dodavatele

Kolekce Thermal patří mezi novinky firmy KeepCup. Tato řada si zachovala typický moderní design, ale je vyrobena z nerezové oceli, díky které vydrží nápoj déle teplý.

Keepcupy si získaly srdce milionů lidí po celém světě díky filozofii společnosti, která se snaží snížit uhlíkovou stopu a odpad vyprodukovaný každodenní spotřebou jednorázových kelímků, a také díky svébytnému designu, který z nich dělá skvělý doplněk. 

Kelímek je vyroben z kvalitní nerezové oceli vhodné pro styk s potravinami. Tělo kelímku je dvoustěnné s vakuovou izolací, což zajistí, že nápoj zůstane déle teplý. Leštěná ocel je upravena tak, že nezachycuje pachy a chutě, vždy si tak vychutnáne pravou chuť nápoje bez kovové pachuti. Víčko je vyrobené z odolného plastu bez BPA / BPS.

Kelímek slouží k přenosu nápojů, nejedná se o termosku - nezaručuje neprotékání přes víčko. Kelímek s nápojem nedoporučujeme přenášet v tašce, víčko není plně těsnící a mohlo by dojít k vylití nápoje. Pokud máte správně nasazené víčku, při chůzi vám nápoj vytékat nebude. 

Jak zaručit delší životnost mému kelímku?

  • Umývejte kelímek v ruce - zaručíte tak delší životnost vašeho kelímku a nedojde k poškození povrchu.
  • Nevládejte do mikrovlnné trouby 
  • Udržujte víčko čisté - vždy po použí víčko dobře umyjte, předejdete tak vzniku bakterí.
  • Velmi nízké teploty mohou poškodit vakuový systém 
KeepCup
ESHOP_KL_5997

Parametry

Mikrovlná trouba
nelze použít
Myčka na nádobí
nelze použít
KeepCup velikost
Large 440ml
KeepCup kolekce
KeppCup Thermal
chat Komentáře (0)