volejte nám 00420602282999

zavřít (x)
search

KeepCup - Shore, 0,227 l

11,74 €
Vč. DPH

Hrníček, který potěší oko i planetu. Pořiďte si stylovou náhradu za papírové kelímky. 

Počet
U dodavatele

Kolekce Original je symbolem praktičnosti - jednoduše se umývá a má nízkou hmotnost. Navíc vypadá skvěle jako doplněk.

Keepcupy si získaly srdce milionů lidí po celém světě díky filozofii společnosti, která se snaží snížit uhlíkovou stopu a odpad vyprodukovaný každodenní spotřebou jednorázových kelímků, a také díky svébytnému designu, který z nich dělá skvělý doplněk. 

Kelímek je vyroben z vysoce kvalitního plastu, který je odolný vůči vyšším teplotám i rozbití. Díky plastu je navíc kelímek velmi lehký. Víčko je vyrobené z odolného plastu bez BPA / BPS. V kolekci Clear je kolem těla vysoce kvalitní silikonový pásek, který dobře izoluje a zvládni i vysoké teploty v myčce či mikrovlnné troubě.

Kelímek slouží k přenosu nápojů, nejedná se o termosku - kelímek proto neudrží nápoj teplý, ani nezaručuje neprotékání přes víčko. Kelímek s nápojem nedoporučujeme přenášet v tašce, víčko není plně těsnící a mohlo by dojít k vylití nápoje. Pokud máte správně nasazené víčko, při chůzi vám nápoj vytékat nebude. 

Jak zaručit delší životnost mému kelímku?

  • Můžete hrníček umývat v myčce - hrníček je možné umývat v myčce nádobí ve vrchním šuplíku. Po skončení cyklu v myčce doporučujeme nechat hrníček uschnout a vysušit.
  • Udržujte víčko čisté - vždy po použí víčko dobře umyjte, předejdete tak vzniku bakterí. Víčko můžete umývat i v myčce, ale nesmí být vystaveno teplotám vyšším než je 90 stupňů Celsia.
  • Nemějte nasazené víčko v mikrovlnné troubě - pokud si budete chtít nápoj přihrát, je možné spodní část poháru ohřát v mikrovlnné troubě do maximální teploty 90 stupňů Celsia, ale víčko do mikrovlnné trouby nevkládejte. Mohlo by dojít k jeho poškození.
KeepCup
ESHOP_KL_6190

Parametry

KeepCup velikost
Small, 227 ml
KeepCup kolekce
KeepCup Original
Nový produkt

Mohlo by vás také zajímat

chat Komentáře (0)