volejte nám 00420602282999

zavřít (x)
search
  • rCUP, opakovatelně použitelný kelímek, Cream and Teal, 340ml

rCUP Cream and Blue kelímek na kávu recyklovaný vodotěsný 340ml

15,40 €
Vč. DPH 1

Za kelímek vyrobený z jednorázových papírové kelímků vám poděkuje jak příroda, tak vaše káva, která z něj bude chutnat daleko lépe.

Počet
Skladem na prodejně

  • Perfektně těsní
  • Vhodný na přenos studených i teplých nápojů
  • Vyroben ze 40 % z jednorázových papírových kelímků
  • Může se umývat i v myčce
  • Na otevření stačí pouze jedna ruka
  • Má dlouhou životnost (minimálně 10 let)

Kelímek vytvořil vědecký tým ve Velké Británii, který rád vytváří ekologické a recyklovatelné výrobky. Tyto kelímky vytvořili z recyklovaných jednorázových papírových kelímků, jejichž spotřeba se denně počítá na tuny.

rCup je výborně těsnící, nemusíte se bát ho držet, když v něm máte horký nápoj, protože vůbec nepálí. Nápoje v něm také vydrží teplé nebo studené delší dobu. Dobrá zpráva pro všechny, co nemají rádi termosky, protože potřebujete obě ruce k jejich otevření - rCup pohodlně otevřete jednou rukou stlačením ventilu.

Nemusíte se už bát ani polití, z rCupu místo malé dirky, kvůli které většina z nás skončila s popálenou pusou, nebo minimálně pošpiněným oblečením, budete pít jako z vašeho oblíbeného hrnečku.

Návod a péče:
Zmáčknutím víčka kelímek otevřete, zmáčknutím poté zavřete. Když je víčko ve spodní pozici, je kelímek otevřený. Pokud je víčko nahoře, je kelímek naopak uzavřený. Jako pomůcku můžete použít to, že když uvidíte tenkou risku na vnitřní straně víčka, je kelímek otevřen.

Pokud chcete zabránit protečení nápoje, neplňte kelímek nad rysku na vnitřní straně kelímku. 

Horký nápoj nad 65°C může díky páře způsobit podtlak uvnitř kelímku. Pokud vám víčko při otevírání nejde snadno zmáčknout, povolte víčko mírným otočením, aby se snížil tlak uvnitř kelímku. Nesnažte se víčko mačkat silou, mohlo by dojít k vystříknutí nápoje nebo páry.

rCup je snadno omyvatelný, můřete ho mýt v horním patře myčky. rCUP je vodotěsný pouze tehdy, pokud je těsnění a zavírací mechanismus udržován v čistotě. Doporučujeme proto kelímek po každém použití důkladně vypláchnout a vymýt. Neneseme odpovědnost za špatné těsnění kelímku způsobenou cizími předměty nebo kousky zaschlých nečistot v těsnění nebo zavíracím mechanismu. NIKDY nepoužívejte v mikrovlnce!

ESHOP_KL_4389
4 ks
chat Komentáře (0)