volejte nám 00420602282999

zavřít (x)
search
  • Rhinowares nerezový ruční mlýnek cestovní
  • Rhinowares nerezový ruční mlýnek cestovní

Rhinowares nerezový ruční mlýnek cestovní

52,80 €
Vč. DPH

Ruční mlýnek na kávu australské značky Rhinowares je v současnosti jedním z nejlepších ručních mlýnků na trhu. Potěší precizností svého provedení, praktičností i elegantním designem. Mlýnek si zamilují všichni kdo propadli chuti kávy z Aeropressu.

Počet
U dodavatele

Proč ruční mlýnek?

U mlýnku na kávu je velmi důležité, aby používal mlecí kameny, ne čepele. Jinak hrozí, že se káva spálí a nepříjemně zapáchá. Bohužel, tyto elektrické mlýnky jsou poměrně drahou záležitostí a jejich cena se pohybuje okolo 3-5 tisíc korun. Právě z toho důvodu jsme vybrali mlýnek s keramickými mlecími kameny, díky kterému nejenže uděláte lahodnou a voňavou kávu, ale pravděpodobně si stejně jako my zamilujete tento starý rituál ručního mletí. Navíc, spolu s Aeropressem jsou ideálními společníky na cesty - jde o nejlepší způsob, jak si dopřát kvalitní kávu kdekoliv a to bez kompromisů.

Pokud tedy hledáte mlýnek pro domácí přípravu kávy, ruční mlýnek Rhinowares Mini to nejlepší volbou.

Co mlýnek Rhinowares nabízí? jednoduché nastavení hrubosti mletí kávy ochranný obal pro transport kompaktní rozměry nerezové tělo keramické kónické kameny, které nikdy nezreznou kapacita na 21-23g kávy elegantní design certifikace zdravotní nezávadnosti

Praktický pomocník

Kvalitní nerezové provedení umožňuje jednoduché čištění, snižuje tvorbu statické elektřiny a krom toho zaručuje odolnost mlýnku proti poškození. Velkou výhodou mlýnku je masivní klička, která perfektně padne do ruky a při mletí dobře drží na mlýnku. Kónické keramické kameny zaručují kvalitní a rovnoměrnémletí se snadnou údržbou a čištěním.

Mlýnek tedy potěší jak precizností svého provedení, praktičností tak i elegantním designem.

Tipy pro nastavení hrubosti mletí: keramické kónické kameny, které nikdy nezreznou

Pro Aeropress zcela utáhněte matku a následně ji uvolněte o půl otočky

Pro French press povolte o 1,5 otočky

Pro V60 zcela uvolněte matku a následně ji utáhněte o půl otočky

Pro moka konvičku zcela utáhněte matku a následně ji uvolněte o 1-2 otočky

Tipy pro čistění: nejlepší je každý měsíc mlýnek rozložit a dát mu základní péči stačí pouze použít teplou mýdlovou vodu a zubní kartáček k odstranění zbytků kávy nakonec je důležité veškeré součásti opláchnout studenou vodou a před složením mlýnku nechat jednotlivě zcela proschnout

ESHOP_KL_3851

Parametry

Mlecí kameny
keramické
Nastavení hrubosti mletí
ano
Ruční
ano
chat Komentáře (0)