volejte nám 00420602282999

zavřít (x)
search

kawio - Ruční mlýnek na kávu (kovové kameny), šedý 1ks

72,77 €
Vč. DPH

Praktická velikost, bytelná konstrukce se stabilně ukotvenou oskou a nerezové kameny Toto je kombinace zajišťující snadné, přesné a stejnoměrné namletí kávy ideální pro přípravu dokonalého šálku kávy.

Pokud hledáte přesně takový mlýnek, podívejte se na ten náš - UBC z kolekce Barista. Díky nastavitelné hrubosti mletí jím snadno pomelete kávu, jak na espresso tak i cold brew. Zážitek namísto dřiny.

Počet
U dodavatele

Mlýnek nastavujete pomocí otočení šroubu po směru hodinových ručiček pro jemnější hrubost mletí, nebo proti směru hodinových ručiček pro hrubší mletí. Úprava hrubosti mletí je možná pouze s nasazenou kličkou. 

Nastavení hrubosti mletí je moc důležité pro správnou extrakci kávy. Zde jsou všechny důležité přípravy a jak hrubě kávu namlít:

Extra jemně: Turecká džezva 

Jemně: Pákové kávovary, automatické kávovary, Cafflano kompresso, Kávovar ROK 

Středně: Aeropress, Filtrovaná káva, Moka konvice,Turek (Zalévaná káva) Vaccum Pot, Cafflano, Cold Brew , Ice Dripp 

Hrubě: French Press, Vietnamský Phin

Na správnou údržbu mlýnku jsou do balení přidány i potřeby na čištění mlýnku - dva štětečky a fukar na odstranění zbytků kávy. V balení také najdete nadstavec na mlýnek na pohodlnější nasypání kávy. Nádobka na kávu má objem max. 25 g. Mlýnek nikdy neomývejte vodou hlavně ne kameny.

ESHOP_KL_6401-2

Parametry

Mlecí kameny
Nerezové
průměr
5 cm
výška
15,5 cm (bez kličky)
materiál
nerez ocel
Nový produkt
chat Komentáře (0)