volejte nám 00420602282999

zavřít (x)
search
  • filt3k

Filtřík Original (3x9 g) - degustační set čerstvě pražených káv

4,83 €
Vč. DPH 1

Degustační set obsahuje 3x9 g jednoporcových balení na filtrovanou kávu.

Informace o degustačním setu v popisku níže.

Počet
Čerstvě upraženo

Jednoporcová káva FIL3K

Ochutnejte ty nejlahodnější kávy kdykoliv a kdekoliv. Otevřete sáček, vložte sáček do šálku a zalijte horkou vodou. Kvalitní chuť i vůně kávy vás přenese přímo k nám do pražírny.

Degustační set obsahuje 3x9 g jednoporcových balení na filtrovanou kávu:

Sumatra Super Peaberry
Užijte si chuť Sumatry Super Peaberry, charakteristické oválným tvarem kávových zrn. Omezené zásoby (pouze 5 % všech sklizených kávových zrn) dělají kávu velmi vzácnou.

Tato káva je určená pro milovníky kávy, kteří ocení kvalitu a vynikající chuť indonéských kávových zrn. Zaujme jemnou chutí s tóny čokolády a lehkou aciditou višní.

Burundi Kayanza
Jasná volba pro milovníky tzv. single origin - jednodruhových káv. Káva Burundi Kayanza se pěstuje ve vysokých výškách 1900-2100 m n. m. v provincii Kayanza ležící v Burundi. Pro pěstování jsou zde skvělé podmínky a káva díky nim získává skvostné vlastnosti.

Při našem pražení nabízí opravdu čistou, delikátní chuť s úžasným tělem a jasnou kyselinkou po lesních plodech a bylinkách. Aroma příjemně potvrzuje chuť po červeném rybízu.

Brasil Fazenda Progresso Chapada Diamantina Bahia
Oblast Chapada Diamantina vyniká velmi příznivými podmínkami pro pěstování kávy. Vysokou nadmořskou výšku, vlahé klima a dostatek vody k zavlažování umějí dokonale využít na farmě Progresso, jenž byla založena roku 2006. Ke vzniku kvalitní kávy přispívá také ruční sběr, metoda zpracování a vybrané kávové odrůdy: Red Catuai, Topazio a Yellow Catuai.

Káva vás zaujme lahodnou chutí s příjemným kakaovým nádechem a jemnými podtóny nugátu, které podtrhuje hořká dochuť. Její sladká marcipánová vůně vás zaručeně nadchne.

Postup přípravy:

Filtr nasadíme na šálek a zalijeme horkou, ideálně 96°C vodou. Zaléváme pomalu, krouživými pohyby po okrajích filtru. Balení 9 g je cca na 200 ml vody.Kávy jsou mleté středně a hodí se taky na přípravu kávy v aeropressu, moka konvici, dripperu nebo cold brew.

ESHOP_KL_420-1
5 ks

Parametry

Kontinent
kombinace více kontinentů
Země původu
kombinace více zemí
Region
kombinace více regionů
Druh kávy
100% arabika
Způsob zpracování
kombinace více způsobů zpracování
Úprava kávy
čerstvě pražená káva
Chuť
kombinace více chutí
Chuť detailní
kombinace více chutí
Aroma
kombinace více aromat
Doporučená příprava
filtr (Hario, V60, Chemex)
Stupeň pražení
střední
Datum pražení
13.10.2021
Nový produkt
chat Komentáře (0)