Call to us 00420602282999

Close (x)
Code: ex-sleva
close
  • Brasil Boutique Double Fermantation - čerstvá káva Arabika

Brasil Boutique Double Fermantation - čerstvá káva Arabika

€4.00
Tax included

Jednoznačně patří do "Best of" aneb to nejlepší z plantáží v brazílii. Tato káva si právem zaslouží hodnocení FINE CUP. Velká zrna Diamantiny skrývají chuť čokolády a karamelu s výraznou sladkostí a bohatým tělem.

type of coffee
weigth
Konzervace dusíkem
Quantity
Out-of-Stock

Brazílie je nazývána kávovou velmocí. Téměř 90 % espresa, které budete pít, obsahuje kávu z Brazílie. V této největší zemi jihoamerického kontinentu se pěstuje Arabica, ale především v velkém množství Robusta.

Brazílie byla považována za producenta obrovského množství kávy, ale s průměrnou kvalitou. Převažovala kvantita nad kvalitou. Věci se ale postupně mění a Brazílie posupně tlačí na změnu této politiky pěstování a snaží se čím dál víc produkovat kvalitní a nezaměnitelnou kávu. I přesto, že v Brazílii se káva pěstuje v mnohem nižší nadmořské výšce a bez sopek, které by kávovníkům dodávaly specifické živiny, se kávě velice daří. Se svými 2,3 milióny hektarů zaujímá v pěstování kávy Brazílie 1. místo na světě, ať již jde o produkci, nebo export.

Stejně jako všechny naše ostatní kávy pražíme tuto kávu my. Můžeme Vám tedy zaručit zcela čerstvou, správně praženou kávu. Všechny kávy pražíme na ideální stupeň Full city.

BrazílieBrazílie, Arabika, Robusta

ESHOP_KL_4783

Data sheet

Země původu
Brazílie (Brasil)
Druh kávy
Arabika (Arabica)
Úprava kávy
čerstvě pražená
Aroma
Kořeněné
Chuť
Sladká - měkká - delikátní
Sladká - měkká - jemná
hořká
sladká
Kontinent
Jižní Amerika
Doporučená příprava
Filtr/Drip
Datum pražení
27.08.2020
Proc. method
dvojitá fermentace
Farm
California
Region
Norte Pioneiro
chat Comments (0)