Call to us 00420602282999

Close (x)
search

Colombian Supremo Decaf – čerstvá bezkofeinová káva Arabika

€3.00
Tax included

Kolumbijská bezkofeinová káva Supremo je výběrem těch nejlepších zrn. Káva Supremo zaujme bohatým a plným tělem s lehkou a příjemnou kyselinkou s komplexním aroma s náznakem ořechů. Káva je zbavena kofeinu 100% přírodním procesem bez jakýchkoliv chemikálií.

type of coffee
weigth
Quantity
Available on the stock

Káva se pěstuje ve vysokých nadmořských výškách od severu k jihu země podél horských pásem Kolumbijských And. Přesto, že je Kolumbie především nechvalně známa, jako producent koky respektive heroinu, jejím hlavní zemědělským vývozním artiklem je káva. Kolumbie se řadí ke světově největším producentům a v tomto žebříčku zaujímá dokonce druhé místo. Přes velké množství kávy které se ze země vyveze, se Kolumbie úspěšně snaží zaměřovat na kvalitu. To, ale neznamená, že všechna káva z Kolumbie je kvalitní, velké množství méně kvalitní kávy končí v supermarketech a nekvalitních směsích.

Odstranění kofeinu je docílenou procesem zpracování s použitím tzv. SWISS WATER. Tento proces s použitím „Švýcarské vody“ je 100% nezávadný a nevyužívá žádné chemikálie. Zároveň zaručuje zachování výjimečné a specifické chuti při odstranění 99,9% kofeinu. Většina ostatních procesů používá k odstranění kofeinu chemická rozpouštědla jako dichlormethan nebo ethylacetát.

ESHOP_KL_373-0
254 Items

Data sheet

Kontinent
Jižní Amerika
Země původu
Kolumbie
Region
Druh kávy
Arabika (Arabica)
Altitude
Variety
Farm
více malých farem
Proc. method
washed
Úprava kávy
Káva bez kofeinu
Chuť
hořká
hořká - pronikavá
Aroma
Ořechové
Doporučená příprava
Páka espresso
pro všechny typy příprav
Český turek
Stupeň pražení
střední
Datum pražení
20.07.2021
Bezkofeinová úprava

You might also like

chat Comments (0)