Call to us 00420602282999

Close (x)
search

Kolumbus, cesta do Afriky - degustační balení čerstvě pražené kávy 5x50g

€11.49
Tax included

Většina afrických káv typu Arabika skrývá ovocné tóny se sladkým koncem, jenž Vás v duchu odnesou spíše k Niagarským vodopádům než k vyprahlým pouštím. Degustační sada obsahuje:

  • Ethiopia Sidamo
  • Ethiopia Yirgacheffe
  • Ethiopia Djimmah
  • Tanzania AA
  • Kenya AA TOP
type of coffee
Quantity
Available on the stock

Afrika není jen poušť, písek a nekonečné vedro. Afrika není jen levná hořká Robusta. Afrika je také zemí s opravdovými kávovými skvosty pro skutečné milovníky kávy. Většina jejich káv typu Arabika skrývá ovocné tóny se sladkým koncem, jenž Vás v duchu odnesou spíše k Niagarským vodopádům než k vyprahlým pouštím. Na co tedy čekat, zažijte pravé kávové Safari.

Ethiopia Sidamo se vyznačuje vyváženou kyselostí a kořeněným aroma, spojeným s plnou, ušlechtilou, hedvábnou chutí.

Ethiopia Yirgacheffe je známa jako královna káv a to díky své vysoké kvalitě a nádherné chuti. Sladkost v chuti a vůni je společně se středním až lehkým tělem hlavním znakem a předností tohoto Afrického klenotu.

Ethiopia Djimmah nabízí intenzivní sladkost s vínu podobnými tóny. Bohaté, hluboce aromatické tělo a komplexní zemitý konec.

Tanzania AA - nabízí plné tělo s čistým, svěžím a sladkým charakterem. Při našem pražení se v ní rozvíjí lehký karamelový náznak s chutí švýcarské čokolády. Jakmile zchladne, odhalí se měkká velmi příjemná citrónová kyselinka, která setrvá na patře.

Kenya AA TOP nabízí širokou škálou chutí citrusů, sladkých třešní a jasmínu, která se ideálně snoubí s výbornou kyselinkou a lehkou sladkostí. Vše završuje jemná, až sametová hebkost.

Všechny kávy jsou čerstvě pražené a balené v 50 g balíčcích se zipem a ventilkem. Ventilek zajišťuje čerstvost kávy v balíčku a zip umožňuje snadné skladování a opakovatelní otevírání a zavírání balíčku.

ESHOP_KL_420
97 Items

Data sheet

Kontinent
Afrika
Druh kávy
Arabika (Arabica)
Úprava kávy
čerstvě pražená
Chuť
kyselá
Aroma
Květové
Ovocné
Doporučená příprava
Aeropress
Filtr/Drip
French Press
Balení
degustační set

You might also like

chat Comments (0)